KONZULTACE

 
Nabízíme Vám možnost jednorázových, nebo dlouhodobějších pravidelných konzultací, díky kterým bude vaše hubnutí efektivnější a úspěšnější. Získáte od nás maximální podporu a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.
 JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE
  • Detailní diagnostika aktuálního stavu (BIA analýza složení těla)
  • Zhodnocení vašeho stravování
  • Doporučení pro úspěšné hubnutí (včetně doporučení dietního plánu KetoDiet)

Cena: 500,- Kč

MĚSÍČNÍ DIETNÍ KOUČING
  • Úvodní detailní diagnostika s nastavením individuálního dietního plánu.
  • Pravidelné kontroly 1 x za 14 dní včetně průběžné diagnostiky.
  • Telefonická podpora a motivace v průběhu hubnutí.
  • Celkem 3 osobní schůzky za měsíc.
Cena: 990,- Kč / měsíc
 
BIA analýza složení těla (k dispozizi aktuálně pouze na pobočce Hybešova 49 - nutné se předem objednta na tel. č. 733 255 733)

K poradenství 'na míru' je potřeba znát některá osobní data o klientovi, na jejichž vyhodnocení a rozboru je postaven následný individuální plán. K měření složení těla pomocí BIA analýzy používáme profesionální přístroj GAIA 359+

 

Výsledky tělesné analýzy nám poskytují velmi důležité informace o složení našeho těla, především kolik a v jakých místech máme uložený tělesný tuk (kg i %), jakou disponujeme aktivní svalovou hmotou, zda je náš organismus správně hydratován nebo naopak, zda nezadržuje příliš mnoho vody. Vyhodnotí, zda nám nehrozí nějaké zdravotní riziko spojené s nadváhou. Vypočítá nám osobní bazální metabolismus a optimální denní kalorický příjem (tyto informace jsou obzvláště důležité pro všechny, kdo se snaží redukovat tělesnou hmotnost např. i úpravu stravovacích zvyklostí). Opakovaným měřením je možné ověřit, zda se ubíráme správným směrem a úbytky na hmotnosti jsou způsobené ztrátou tuku a ne svaloviny.

Samotné měření na našem BIA analyzátoru nezabere víc jak pár minut. Je velmi rychlé, jednoduché a není bolestivé.

KONTRAINDIKACE metody:

  • osoby s kardiostimulátorem
  • těhotné ženy

Měření také není vhodné provádět v období menstruace, u osob s amputacemi končetin, kloubními nebo jinými náhradami (z důvodu možných nepřesností v měření).

! Měření a konzultace provádíme pouze na pobočce Hrnčířská 6, Brno. Z důvodu případných záskoků Vám doporučujeme se předem objednat na tel.: 733 255 733. 

Cena: 1. měření (bez konzultace KetoDiet) 200,- Kč

          2. a každé další měření 100,- Kč