Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


  • +420 733 255 733 (prodejna Hybešova 49), +420 733 133 171 (prodejna Hrnčířská 6)
  • ketodiet-brno@email.cz

Naše výhody


  • 2 kamenné prodejny Brno
  • ROZVOZ po Brně ZDARMA
  • Balíčky NA MÍRU každému

KetoDiet

... stránka se právě aktualizuje, může obsahovat neúplné údaje ...

Denně kontrolujeme a upravujeme ceny na těchto stránkách, abychom Vám nabídli vždy stejnou cenu výrobku, za jakou nakoupíte daný produkt u jiného oficiálního prodejce KetoDiet v době její platnosti a to včetně akcí, zvýhodněných balíčků, výprodejů atp.


Proteinová dieta KetoDiet umí s nadváhou zatočit. Proteinová jídla KetoDiet mají snížený obsah cukrů a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků. Proto jsou výsledky viditelné velmi rychle. Optimální příjem bílkovin také zajistí, abyste neztráceli na svalové hmotě a zhubli skutečně jen to, co zhubnout chcete – nadbytečné tuky.

Ryze česká značka

KetoDiet sídlí v Pardubicích. Na vývoji proteinových jídel a nápojů spolupracuje především s českými subdodavateli.

Rychlé výsledky

Na začátku každého dietního plánu výrazně omezíte sacharidy ve svém jídelníčku. Tělo začne jako hlavní energetický zdroj využívat vaše tukové zásoby. Kilogramy i centimetry rychle ubývají. Pozvolným přechodem k běžnému zdravému jídelníčku, který vás po ukončení diety čeká, úspěšně předcházíte obávanému jojo efektu.

Žádné hladovění

S KetoDiet nemusíte nic vážit ani počítat kalorie. Jenom následujete jednoduchá pravidla. Díky širokému sortimentu proteinových jídel a nápojů netrpíte hlady. Po celou dobu hubnutí máte dostatek energie. Navíc tzv. wellbeing efekt se postará o dobrou náladu, kterou si s ubývajícími kilogramy snadno udržíte.

Kombinace jídel čistě na vás

Každý z nás je originál. Někdo preferuje proteinové nápoje, jiný si pochutná na polévce nebo třeba kaši. A víte co? Jezte, co chcete! Opravdu. Kombinace jídel v dietních plánech je jen a jen na vás. Porce jsou vyvážené a ať už si denní složení naplánujete jakkoli, nemusíte se bát, že byste udělali chybu. Jediné omezení je u proteinových tyčinek. Maximální denní dávka je 1 porce (2 ks).